• www.ahmetince.net
    • Web sitemize hoşgeldiniz
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
33° 35° 24°

HAKKIMIZDA

     1978 yılında Kula’da doğdu. Kula İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra 1995 yılında Diyanet İşleri Başkanlığında İmam-Hatip olarak Bolu’da fiilen göreve başladı. 2003 yılında Manisa Merkez  Hatuniye Camii Müezzini olarak  tayin oldu. 2008 yılında Ankara’da Diyanet İşleri Başkanlığı Tasavvuf Musıkisi Korosuna seçildi. 2009 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünü  kazandı. Almanya, Belçika, Hollanda, Bosna, İsveç, Norveç gibi dünyanın farklı ülkelerinde Tasavvuf Musıkisi Konserlerinde  solistlik yaptı.
     Diyanet İşleri Başkanlığı TRT Mevlîd Özel Programları İlahi Koroları yanı sıra
  tv ve radyo programlarında konuk olarak yer aldı. Eğitim Merkezlerinde  “Ezanı Güzel Okuma Kurs Öğreticiliği” yaptı. 2010 yılında Bornova Müftülüğü Tasavvuf Musıkisi Korosunu, 2011 yılında Manisa İmam-Hatip Lisesi  Mezunları Derneği Korosunu kurup çalıştırdı. Karşıyaka Müftülüğü Tasavvuf Musıkisi Korosunuda çalıştırıp İzmir genelinde ve Manisa genelinde bir çok  konserler icra etti. 2015 yılında Şehzadeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne  atanarak kurum değişikliği yaptı. 

2016 yılında "Şehr-i Ramazan" isimli ilahi albümü ve "Gelin Beraber Yanalım" isimli klibi yayınlandı.Manisa Medya Tv'de "İnce'den Nağmeler" adlı müzik program ve Ramazan aylarına mahsus "Sahur Vakti" programlarının yapımcılığını ve sunumunu gerçekleştirmiştir.Şehzadeler Belediyesi Korosu ve Çocuk Korosu Şefi olarak musıki çalışmalarını başarıyla tamamlamıştır.2017 Ekim Ayında Diyanet İşleri Başkanlığınca açılan "Kurumlararası Nakil Sınavı"na katılarak tekrar Diyanet İşleri Başkanlığı personeli olma hakkını elde etti. İstanbul İl Müftülüğünde yapılan nakil sınavını kazanmış olup; halen Üsküdar Büyük Selimiye Camii Müezzini olarak 05.02.2018 tarihinden itibaren göreve devam ediyor olup; İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Türk Musıkisi Bölümünde öğrenim görmeye devam etmektedir.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70855.7314
Euro6.31106.3363
3D MEKANLAR